«Допомога Церкві в потребі» здійснила у 2017 році 5357 проектів

23.07.2018 13:45 6

«Допомога Церкві в потребі» здійснила у 2017 році 5357 проектів

Понад 124 мільйони євро для допомоги Церкві в усьому світі. Таким є підсумок пожертв, які Папська Фундація «Допомога Церкві в потребі» зібрала протягом 2017 року через свої 23 національні та міжнародні центри.

Кошти, отримані завдяки внескові приблизно 400 тисяч приватних жертводавців, дали змогу здійснити 5357 проектів у 149 країнах світу, що на 54 проекти більше, ніж у 2016 році. Про це повідомляє Vatican News.

Головні адресати – Африка та Близький Схід

У представленому кілька тижнів тому звіті за минулий рік зазначається, що як і попередніми роками, половина проектів були здійснені в Африці (29.5%) та на Близькому Сході (21,2%). Допомога, скерована у близькосхідний регіон, значно зросла протягом останніх років. Від початку подій так званої арабської весни, фундація втілила там у життя проекти на суму понад 75 мільйонів євро, з яких 17 мільйонів – протягом 2017 року.

Саме на Близькому Сході розташована країна, яка протягом минулого року отримала

Найбільшу допомогу від фундації торік отримав Ірак, там реалізували проекти на суму 9,3 мільйона євро, чимало з яких входять до так званого «Плану Маршала» з відбудови християнських поселень в Долині Ніневії після її звільнення від так званої «Ісламської держави».

Індія отримала допомогу в сумі 5,86 мільйона євро.

З нею слідує Сирія, де в 2017 році було профінансовано проекти на суму 5,75 мільйона євро.

Далі йдуть Україна (4,7 мільйонів євро), Бразилія (3,88 мільйонів євро) та Демократична Республіка Конго (3,42 мільйонів євро).

Щодо сфер, які фінансуються, перше місце займають проекти будівництва чи відбудови (майже 33% коштів), завдяки яким було споруджено чи відреставровано 1212 каплиць, храмів, монастирів, семінарій, душпастирських осередків. Наступна стаття видатків – гуманітарна чи невідкладна допомога (15,7%). Важливе місце також займає формування семінаристів, понад 13,5 тисяч яких, тобто, кожен 9 в світі, отримали допомогу від фундації, яка в 2017 році також забезпечувала утримання майже 13 тисяч черниць.

Інші ділянки надання допомоги – це переклад та видання релігійних текстів та апостолят через медіа, фінансуючи християнські радіо й телеканали, освітні курси та придбання транспортних засобів для полегшення праці місіонерів.

Окреме місце займає збір пожертв на Святі Меси. Протягом 2017 року цією спеціальною формою підтримки скористалися понад 40 тисяч священиків, в основному – в бідних регіонах світу, де вони не можуть розраховувати на інші джерела утримання. Протягом року в наміреннях доброчинців «Допомоги Церкві в потребі» були відслужені понад 1,5 мільйона Євхаристійних Богослужінь.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/71899/

Следующая новость
Предыдущая новость

"Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины Увлекательные горящие туры за границу Как оформить займ онлайн в Украине Офисная мебель для руководителя - приобретайте лучшее без ограничений! Курсовые и дипломные работы для студентов

Публикации