Донецький релігієзнавець подякував главі УГКЦ за допомогу у звільненні його з полону «ДНР» та обговорив шляхи деокупації Донбасу

15.01.2018 16:13 3

Донецький релігієзнавець подякував главі УГКЦ за допомогу у звільненні його з полону «ДНР» та обговорив шляхи деокупації Донбасу

Ігор Козловський прийшов, щоб особисто подякувати главі УГКЦ за всю підтримку, яку він отримував під час перебування в ув’язненні, а також за зусилля задля його звільнення.

«У підвалах я розповідав про вас, про Церкву. Усе це впливало на зміну свідомості моїх слухачів. Зі мною в ув’язнені перебували і кримінальні злочинці, і колишні бойовики так званої ДНР. Проте вони мали багато запитань, адже переживали чимало духовних проблем», – розповів Ігор Козловський.
При цьому він зазначив, що будемо мати проблему з місцевим населенням, адже за роки окупації через постійну пропаганду відбулася зміна свідомості. «Нам потрібно повертати не тільки територію нашої країни, а й територію людських сердець», – сказав релігієзнавець.
Під час зустрічі обговорили також потребу для сучасної України мати проект розвитку.
Верховний архієпископ Святослав заявив: «Коли ми чуємо заклики про відділення окупованих територій, про недоцільність стількох жертв, то наша відповідь на це: ми маємо будувати на межі з окупованим Донбасом не стіни, а мости».
Архієпископ Святослав продовжив: «Сьогодні ми, громадяни України, об’єднані як ніколи раніше. Але ми об’єднані не задля якихось вищих вартостей чи цілей, а проти загарбника. Такий стан не буде тривати постійно. Тому нам потрібний проект розвитку країни, визначений шлях, яким ми спільно мали б іти».
У відповідь релігієзнавець сказав, що, на його переконання, шлях до деокупації Донбасу і повернення Криму лежить через розбудову України: «Дайте Україні збагатіти, щоб був добробут, упевненість у прийдешньому дні й зброя стихне».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Удочка. Купить фидерное удилище, цена на Трофее Наводим чистоту. Советы по уборке квартиры Вас ждут бесплатные игральные аппараты на азартном портале СлотсДок Большую серебряную ханукию в Днепре измерили для «Книги рекордов Гиннесса» УПЦ долучилась до свята річниці створення Національної поліції

Публикации