Дональд Трамп хоче зустрітись з Патріархом Варфоломієм у США, - архиєпископ Елпідофор

17.07.2019 20:11 0

Дональд Трамп хоче зустрітись з Патріархом Варфоломієм у США, - архиєпископ Елпідофор

Архиєпископ Вселенської Патріархії в Америкці Елпідофор (Ламбрініадіс) 16 липня зустрівся з президентом США Дональдом Трампом.

Зустріч в Овальному кабінеті у Білому домі відбулася в теплій атмосфері. Віце-президент США Майк Пенс та о. Олександр Карлуцос також був присутній на зустрічі.

«Президент був дуже доброзичливий і привітний. Я подякував йому за підтримку християн у всьому світі і особливо за підтримку Вселенського Патріархату», - сказав Елпідофор після зустрічі.

За його словами, він поінформував Президента про підготовку до візиту Вселенського Патріарха Варфоломія до Сполучених Штатів, з яким дуже хотів би зустрітися Дональд Трамп.

Архиєпископ додав, що Президент США позитивно відповів на його запрошення відвідати грецьку православну архиєпископію в Нью-Йорку. Про це повідомляє Usa.greekreporte.

Довідка: Американська архиєпископія Вселенського Патріархату заснована 1922 року. Вона охоплює єпархії Вселенського патріархату в США і Канаді. Адміністративний центр архиєпископії знаходиться в Нью-Йорку. Число парафій - 550. Число парафіян - від 500 тис. до 2 млн., переважно греки. Також в підпорядкуванні архиєпископії перебувають українські парафії в Америці (Українська Православна Церква в Канаді, Американська Карпаторусинська єпархія, Українська Православна церква в США та ін).

9 травня Патріарх Варфоломій призначив на посаду керуючого архиєпископа архиєп. Елпідофора (Ламбрініадіса).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/76537/

Следующая новость
Предыдущая новость

Основы капитального ремонта в квартире Аренда мебели и инвентаря для мероприятий в Украине Фурнитура для стеклянных дверей и душевых кабин Ритуальные услуги по доступным ценам Новые игровые машины в знаменитом клубе Вулкан

Публикации