Дональд Трамп: «США закликають усі країни світу покінчити із релігійним переслідуванням»

26.09.2019 7:28 3

Дональд Трамп: «США закликають усі країни світу покінчити із релігійним переслідуванням»

Президент США Дональд Трамп відкрив в представництві ООН у Нью-Йорку глобальний саміт, присвячений релігійній свободі. У своєму зверненні він наголосив, що релігійна свобода належить до основних прав людини і її слід охороняти, повідомляє Католицький оглядач з посиланням Vatican News.

«На даний час юдеї, християни, мусульмани, буддисти, індуїсти та інші перебувають в ув’язненні, піддаються тортурам і навіть їх вбивають лише через їхню віру», - говорив президент США, пріоритетом уряду котрого є питання релігійного переслідування та свобода віри.

Він нагадав статистику, відповідно до якої 80% людей у світі живуть в країнах, де релігійна свобода – обмежена.

«Сьогодні в один голос Сполучені Штати закликають усі країни світу покінчити із релігійним переслідуванням», - наголосив він. – Припиніть злочини проти людей віри. Відпустіть в’язнів сумління. Скасуйте закони, що обмежують свободу релігії і віри. Захищайте вразливих, беззахисних та пригноблених», - цитує президента Трампа видання CNA.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/77257/

Следующая новость
Предыдущая новость

Slots City – новый проект для украинских пользователей Дитячий одяг на всі сезони Торговое оборудование Онлайн игры для мальчиков Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов

Публикации