Добкін передумав скаржитись на журналістів через сюжет про УПЦ (МП)

04.03.2018 16:25 9

Добкін передумав скаржитись на журналістів через сюжет про УПЦ (МП)

Народний депутат Михайло Добкін пообіцяв направити заяву до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення та Генеральну Прокуратуру України щодо розпалювання релігійного конфлікту журналістами «Радіо Свобода».

Так нардеп відреагував на матеріали журналістів про відмову священика УПЦ МП проводити обряд поховання над трагічно загиблою дитиною, яка була хрещена в іншій Церкві.

Таку обіцянку він дав 6 січня 2018 року, нагадує «Слово і Діло».

«Журналісти «Радіо Свобода» сприяють розпалюванню в Україні релігійних конфліктів. Редакційна політика цього грантового ЗМІ і дії окремих журналістів йдуть у розріз із Законами України та журналістськими стандартами. Відповідні заяви подам до Нацради і ГПУ», - написав Добкін на своїй сторінці в Twitter.

У Національній раді з питань телебачення та радіомовлення 23 лютого 2018 року «Слову і Ділу» повідомили, що Михайло Добкін не звертався до них з відповідним запитом.

Станом на 2 березня 2018 року Михайло Добкін також не звернувся й до Генпрокуратури з питанням про розпалювання міжрелігійного конфлікту. Таким чином, він не виконав обіцянку.

Як вже інформувала РІСУ, народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін 15 лютого зареєстрував власну партію - "Християнські соціалісти".

Про це екс-"регіонал" заявив в ефірі одного з телеканалів.

" Я скоро зроблю презентацію. Називається вона "Християнські соціалісти". Вона буде дуже відрізнятися від тих соціалістів, які вийшли родом з-під комуністів - як лайт-варіант. Це буде такий адаптований до нашої країни підхід формування суспільства. Християнське спрямування - це буде те, що буде повертати в наше життя такі залізобетонні людські цінності, як сім'я, повага, взаємини між людьми, без чого не те що в політиці - у звичайному житті обійтися не можна", - розповів Добкін.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/70305/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оперативные грузоперевозки по Киеву и Украине Синод УПЦ знов перейнявся біометричними паспортами і розглянув конфлікт в єпархії Бисквит классический рецепт в духовке пышный Офисная мебель для руководителя - приобретайте лучшее без ограничений! Инвестиции в развитие гостиничного бизнеса Беларуси

Публикации