Дніпровський імам допомагає в реабілітації алко- та наркозалежних

07.08.2018 21:54 0

Дніпровський імам допомагає в реабілітації алко- та наркозалежних

У рамках насиченої реабілітаційної програми передбачені зібрання, присвячені моральності, — на них запрошують духовних лідерів. Такі зустрічі відбуватимуться принаймні раз на місяць.
Після знайомства, коли кожен з учасників відрекомендувався, розповів про свій стаж зловживання та стаж тверезості, шейх Едґар провів вступну інтерактивну лекцію про призначення кожної людини та мету нашого перебування на землі:
— На цьому етапі я хотів донести до них, що кожен із нас перебуває на землі не просто так, що кожен — цінний, і кожному відведена важлива роль. Поки що ці люди зайняті не духовним пошуком, а пошуком себе, бо вони в якийсь момент себе загубили. Більшість із них мають мету в житті, хочуть бути корисними, лишити по собі щось добре — просто на якомусь етапі щось пішло не так, людина спіткнулася та вдалася до дурману.
Не обійшлося без питань про іслам, але імам, щоб не розпорошуватися, пообіцяв поговорити про це на наступній зустрічі — вона має відбутися в серпні.
Міжнародна антинаркотична асоціація працює над реабілітацією та ресоціалізацією нарко- та алкозалежної молоді. МАА має 45 відділень у 12 регіонах України та проводить спортивно-терапевтичні табори, що підтримують людей у процесі одужання та допомагають їм знайти себе, ясно побачити своє тверезе майбутнє.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино, в котором лучшие условия для игры! Заказ ежедневников с логотипом Один из популярных игровых порталов с видеослотами Хороший массаж по доступной цене Сеть магазинов качественных тканей и фурнитуры

Публикации