Для 300 сиріт з Донбасу католики організували реабілітацію в Карпатах і на Житомирщині

13.12.2017 17:13 18

Для 300 сиріт з Донбасу католики організували реабілітацію в Карпатах і на Житомирщині

Програма триватиме 180 днів (6 змін), кожен заїзд розрахований на 50 дітей початкових класів віком від 6 до 10 років. Діти матимуть можливість відпочивати і навчатися протягом місяця в Карпатах, у селищі Яблуниця Івано-Франківської області, та на Житомирщині, в селищі Зарічани, на базах відпочинку «Карітас-Спес».
«Наш табір має насамперед допомогти дитині пройти психологічне розвантаження, знову почати сприймати світ у яскравих барвах, показати майбутні перспективи. Діти відкриють для себе Україну з її справдешньою красою, довідаються про цікаві історичні факти, пізнають культуру та побут країни. Ми віримо в те, що наша програма допоможе сиротам та позбавленим батьківського піклування відчути себе важливими, підняти самооцінку та виховати почуття гідності. Вони зможуть вирости відповідальними громадянами та вдало інтегруватися в суспільстві», – розповідає керівник проекту, генеральний секретар релігійної місії «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в Україні о. Віктор Симон (тел. (044) 278 19 37).
Головним критерієм відбору дітей стали їхні життєві історії. У проекті беруть участь заклади інституційного догляду й виховання дітей Донеччини й Луганщини, зокрема, міста Лиман, Слов’янська, Святогорська, Краматорська, Добропілля, Костянтинівки, Торецька, Великих Новосілок, Волновахи, Маріуполя, Щастя, Новоайдару, Кремінної, Лисичанська й Сєвєродонецька. Дітей повідомляють про заїзди запрошеннями, яке надсилають як безпосередньо закладам, так і установам, яким ті підпорядковані.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Сифоны для душевых Игровые автоматы Чемпион Священики УПЦ освятили місце під пам’ятник десантникам Какова польза от автономной GSM сигнализации? Подарунок на добру згадку з гравіруванням

Публикации