Для сімей загиблих військових УГКЦ видала духовно-психологічний путівник

28.12.2017 22:10 15

Для сімей загиблих військових УГКЦ видала духовно-психологічний путівник

Такий путівник є частиною програми просвітництва і має на меті зорієнтувати в особливостях духовно-психологічної та соціальної підтримки родин, які втратили рідних, а також допомогти їм віднайти шлях для «життя далі», переосмислити минуле й відкрити для себе вічність.
Мета путівника − зорієнтувати в особливостях самодопомоги і підтримки тих, хто втратили близьких під час Революції гідності та воєнних дій на сході України. У виданні описано прояви горювання у дорослих, дітей та підлітків, ознаки скорботи і природного оплакування втрати, вміщено рекомендації, як розповісти рідним про свої почуття та взаємини з загиблим, що робити у надто складних ситуаціях, як бути, коли рідний скоїв самогубство.
Подані в книжці основи християнського розуміння смерті допоможуть кожному віднайти шлях для подальшого повноцінного життя та підтримають у період переосмислення життєвих цінностей.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

«Грецький» храм у Ніжині знову відкрив двері для парафіян Для УПЦ важнее "внутреннее единство", чем единство с другими церквями Украины Качественная обувь для ваших деток У Львові вандали знесли голову скульптурної Богородиці Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви

Публикации