Для священиків УГКЦ продовжують проводити тренінги з протидії корупції

22.06.2018 18:54 18

Для священиків УГКЦ продовжують проводити тренінги з протидії корупції

Формаційні тренінги провадив голова Центру протидії корупції УГКЦ Петро Дарморіс. Учасники поглибили свої знання та дізналися в деталях про різні прояви корупції, які є конкретні можливості та доступні способи боротьби з нею на місцевому та побутовому рівні. Отримали практичні поради для проповідей, як говорити про цей гріх з посиланнями на Святе Письмо.
Також цього разу було багато практики. На основі методу християнського суспільного вчення "Бачити, аналізувати, діяти", учасники вчилися «працювати» з корупцією. Священики, працюючи в групах, визначали найактуальніші та найпоширеніші прояви корупції в тих регіонах і місцевостях їхнього служіння, з якими зустрічаються вірні. Відтак аналізували причини тих чи інших корупційних дій і лише тоді працювали над стратегією подолання корупції на місцевому побутовому рівні. Зосереджувались також на можливостях душпастирів у протидії гріхові корупції.
Нагадаємо, 5 червня в Харківському екзархаті УГКЦ відбувся тренінг на тему «Подолання моральної недуги корупції». Для священнослужителів було проведено три тематичні лекції та воркшопи. Такі зустрічі проводитимуться надалі в кожній єпархії та екзархаті УГКЦ для духовенства та монашества, зосереджуючись на їхньому служінні, а також для мирян з метою заохотити їх до активної позиції не мовчати на гріх корупції, а також активно протидіяти будь-яким його проявам.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Разные виды ДСП для вашего ремонта, строительства и не только Юридические услуги на дому Миниатюрная овчарка - вельш корги кардиган Газорегуляторный пункт от компании EKOIN Значение и особенности великого православного поста

Публикации