ДержНС вживатиме всіх заходів для безпеки під час святкування Рош Га-Шана

02.08.2018 3:06 6

ДержНС вживатиме всіх заходів для безпеки під час святкування Рош Га-Шана

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій вживатимуть усіх необхідних заходів для забезпечення порядку під час святкування Рош Га-Шана. Про це заявив голова ДержНС під час зустрічі з послом Ізраїлю Еліавом Бєлоцерковські, повідомляє 112 канал, з посиланням на прес-центр ДержНС.

"ДержНС спільно з місцевими органами влади, Національною поліцією, Службою безпеки України розроблено комплекс заходів взаємодії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, подій, а також План реагування", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, під час святкувань Черкаський гарнізон буде перебувати в посиленому режимі готовності. З 5 по 14 вересня в Умані буде розгорнуто зведений загін у складі 110 осіб особового складу та 22 одиниць рятувальної техніки, водолазне відділення, хімічна і піротехнічна групи.

Крім того, у місцях масового перебування паломників цілодобово чергуватимуть рятувальники, медичний вертоліт.

"Загалом, сили і засоби ДержНС готові гарантувати пожежну безпеку брацлавських хасидів під час святкування Рош Га-Шана", - підсумували в прес-центрі.

Нагадаємо, восени юдеї масово приїжджають до Умані для святкування Нового року Рош Га-Шана, тому що для них Умань – місце однієї з найбільш шанованих святинь.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/72044/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сочетание цветов в одежде Красивые детские фотозоны по выгодной цене Зачем нужны надгробия Вышиванки для каждого Ритуальный транспорт в Киеве

Публикации