Державний департамент США про порушення свободи релігії у світі

05.01.2018 15:25 6

Державний департамент Сполучених Штатів змінив статус десяти країн, включно з Бірмою, Китаєм, Іраном і Північною Кореєю, щодо свободи релігії. Це зроблено відповідно до Міжнародного акта про свободу релігії. Подані в документі країни причетні до порушень свободи релігії або допускають їх.

До списку країн, що порушують релігійні права, додано також Еритрею, Судан, Саудівську Аравію, Таджикистан, Туркменістан і Узбекистан. Якщо йдеться про Пакистан, то цю країну додано до спеціального списку з приводу серйозних порушень у ній релігійної свободи.

У заяві Державного департаменту сказано:

«Захист релігійної свободи дуже важливий для миру, стабільності і добробуту, підкреслюється в заяві. Ці визначення мають на меті покращити пошанування свободи релігії в цих країнах. Ми визнаємо, що кілька визначених країн докладають зусиль для покращення ними свободи релігії. Ми вітаємо ці ініціативи і розраховуємо на продовження діалогу».

Про це повідомляє Голос Америки.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69609/

Следующая новость
Предыдущая новость

Компания «3DGURU» предлагает качественные услуги 3D печати На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт Лучшие бонусные программы от казино Слот Азарт ждут вас! Київська митрополія УПЦ провела зустріч з рідними українських військових, які перебувають у полоні SMM продвижение

Публикации