Державний департамент США про порушення свободи релігії у світі

05.01.2018 15:25 6

Державний департамент Сполучених Штатів змінив статус десяти країн, включно з Бірмою, Китаєм, Іраном і Північною Кореєю, щодо свободи релігії. Це зроблено відповідно до Міжнародного акта про свободу релігії. Подані в документі країни причетні до порушень свободи релігії або допускають їх.

До списку країн, що порушують релігійні права, додано також Еритрею, Судан, Саудівську Аравію, Таджикистан, Туркменістан і Узбекистан. Якщо йдеться про Пакистан, то цю країну додано до спеціального списку з приводу серйозних порушень у ній релігійної свободи.

У заяві Державного департаменту сказано:

«Захист релігійної свободи дуже важливий для миру, стабільності і добробуту, підкреслюється в заяві. Ці визначення мають на меті покращити пошанування свободи релігії в цих країнах. Ми визнаємо, що кілька визначених країн докладають зусиль для покращення ними свободи релігії. Ми вітаємо ці ініціативи і розраховуємо на продовження діалогу».

Про це повідомляє Голос Америки.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69609/

Следующая новость
Предыдущая новость

Религия, азартные игры и ставки Все для тормозной системы вашего автомобиля Красивую посуду - в каждый дом Мульчирование: преимущества и специфика технологии Хостинг WordPress от WPHOST – это именно то, что вам нужно

Публикации