Держава не допустить захоплення майна релігійних громад — Березенко

15.12.2018 14:39 3

Держава не допустить захоплення майна релігійних громад — Березенко

Після створення помісної православної української Церкви жодного перерозподілу культових споруд або майна не буде.

Про це в ефірі “Прямого” заявив заступник голови фракції “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко.

“По-перше, ні в якому разі цього не буде. Про це наголошує Президент, про це говорять всі очільники влади – ми забезпечимо недоторканність майна тих релігійних громад, які ними володіють. Ми щиро будемо молитися і вірити, що з часом – нехай пройде рік, нехай два – ті, хто зараз побоюються приєднатися до цього прекрасного процесу об’єднання, вони переосмислять ці позиції і об’єднаються заради нашої держави”, - сказав нардеп.

Березенко підкреслив, що у разі потреби для охорони церковного майна буде задіяна Національна гвардія України.

“Президент зазначив всім тим головам гарячим, які хочуть і собі вже планують захоплення чи лаври, яка зараз знаходиться фактично під контролем церкви Московського патріархату, чи Почаївської лаври, Святогірської, — держава це не дозволить. Вплоть до того, що Національна гвардія буде охороняти ці собори. Тому, люди, нічого не бійтеся, не слухайте провокацій. Сьогодні твориться історія, сьогодні твориться велика історія великої України. І нам треба тільки радіти і дивитися вперед, в майбутнє і сьогодні святкувати”, - додав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/73919/

Следующая новость
Предыдущая новость

Четки – часть духовного просвещения Основные преимущества проверки на полиграфе Большой выбор кровельных материалов на www.кровельные-материалы.in.ua 3 способа привязать к себе любовь Кованные металлические оградки в Киеве

Публикации