Держава в особі президента втретє простягає руку керівництву УПЦ МП

14.11.2018 17:30 0

Держава в особі президента втретє простягає руку керівництву УПЦ МП

Лана Самохвалова

"Укрінформ", 13 листопада 2018

Моє бачення основних акцентів спілкування Президента з керівництвом УПЦ МП.

Була в ефірі на телеканалі Еспресо. Обговорювали зустріч Президента з керівництвом УПЦ МП. Поімпровізувала, про що вона буде. Моє бачення таке. Порядок денний міститиме три пункти:

1. Президент хоче зуспокоїти тих, хто не планує доєднуватися до Єдиної Помісної. Жодних відбирань чи санкцій за це не буде.

2. Зуспокоївши, попросити не воювати проти нової церкви.

Імпровізуючи, я навіть сказала таке. "Ваші преосвященства, ми багато про вас знаємо і з любов'ю та відповідальністю держави готові покрити та пробачити це. Але і ви не повинні приєднуватися до катів нової церкви. Ані публічно, ані під єпатрахіл'ю не накручувати вірян. Бо гріх".

3. Запросити єпископів до об'єднавчого собору. Тих, хто надумав та прийшов у шосту годину, також беремо. І чи не краще прийти зараз, коли ви потрібні, аніж потім, коли це буде суто кон'юктура.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/monitoring/society_digest/73499/

Следующая новость
Предыдущая новость

Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов Услуги груз-такси круглосуточно в Киеве Потолочный плинтус из полиуретана Для УПЦ важнее "внутреннее единство", чем единство с другими церквями Украины Золотые россыпи игровых автоматов Пирамиды

Публикации