Депутат Михайло Добкін зазначає, що він богобоязлива людина

16.08.2017 18:04 9

Депутат Михайло Добкін зазначає, що він богобоязлива людина

"По-перше, я єврей наполовину. У мене батько єврей, а у мами багато змішаної крові: і російської, і української, осетинської. Це по-перше. По-друге, я не обрізаний, можу показати", - відповів нардеп на питання про те, як він опинився в Православній Церкві, будучи євреєм.
Також він сказав, що в церкві він знаходиться "за своїм серцем", а сам він є "богобоязливою" людиною.
Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада проголосувала за зняття депутатської недоторканності з Добкіна, а також схвалила його затримання і арешт. 14 липня Генеральна прокуратура вручила Михайлу Добкіну повідомлення про підозру у вчиненні злочинів за статтями про шахрайство і перевищенні службових повноважень. Зокрема, його підозрюють у зловживанні службовим становищем і сприяння шахрайству з землею в Харкові.

15 липня Печерський районний суд Києва ухвалив взяти Добкіна під варту на два місяці і встановив суму застави в 50 млн гривень. Нардепу відвели 5 днів, щоб зібрати необхідну суму, і заставу було внесено вчасно. Його внесли соратники Добкіна по Оппоблоку - нардеп Вадим Новінський і бізнесмен, президент ХК "Донбас" Борис Колесніков.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Угги — универсальная теплая обувь Качественное тиснение для вашей поверхности Морское крюинговое агенство для успешного трудоустройства Вулкан казино — развлечения для каждого Изготовление лучшей наружной рекламы в Киеве

Публикации