Депутат Михайло Добкін зазначає, що він богобоязлива людина

16.08.2017 18:04 9

Депутат Михайло Добкін зазначає, що він богобоязлива людина

"По-перше, я єврей наполовину. У мене батько єврей, а у мами багато змішаної крові: і російської, і української, осетинської. Це по-перше. По-друге, я не обрізаний, можу показати", - відповів нардеп на питання про те, як він опинився в Православній Церкві, будучи євреєм.
Також він сказав, що в церкві він знаходиться "за своїм серцем", а сам він є "богобоязливою" людиною.
Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада проголосувала за зняття депутатської недоторканності з Добкіна, а також схвалила його затримання і арешт. 14 липня Генеральна прокуратура вручила Михайлу Добкіну повідомлення про підозру у вчиненні злочинів за статтями про шахрайство і перевищенні службових повноважень. Зокрема, його підозрюють у зловживанні службовим становищем і сприяння шахрайству з землею в Харкові.

15 липня Печерський районний суд Києва ухвалив взяти Добкіна під варту на два місяці і встановив суму застави в 50 млн гривень. Нардепу відвели 5 днів, щоб зібрати необхідну суму, і заставу було внесено вчасно. Його внесли соратники Добкіна по Оппоблоку - нардеп Вадим Новінський і бізнесмен, президент ХК "Донбас" Борис Колесніков.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где можно заказать курсовую работу Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання Лечебный массаж Киев левый берег Бесплатный сайт Платная накрутка комментариев ВКонтакте

Публикации