Депутати-християни зареєстрували законопроект про заборону сурогатного материнства в Україні

21.07.2018 0:04 0

Депутати-християни зареєстрували законопроект про заборону сурогатного материнства в Україні

За даними ініціаторів законопроекту, протягом останніх років Україна фігурує у справах, пов’язаних з порушенням прав дітей, народжених внаслідок сурогатного материнства.
«Це є абсолютно неприпустимим! Тому що через неналежне законодавче регулювання питань допоміжних репродуктивних технологій Україна є привабливою для іноземних громадян як своєрідна “сировинна” територія. Це призводить до порушення прав жінок, яких експлуатують як інкубатори та прав дітей, що народжуються в абсолютно незрозумілому правовому статусі», – коментує співавтор законопроекту Павло Унгурян.
Сурогатне материнство частково або повністю заборонене в багатьох країнах світу, зокрема, в Австрії, Італії, Іспанії, Індії, Швеції, Франції, Данії, Ізраїлі, Канаді, Великобританії, в більшості штатах США тощо. Парламентська Асамблея Ради Європи також відхилила резолюцію щодо сурогатного материнства – через норми, що порушують права жінок та права дітей. У Росії, Білорусі, Україні та ін. сурогатне материнство легалізовано.
«На вимогу церков та просімейного руху Європи, а також інших організацій, що відстоюють права жінок, представники різних політичних груп ПАРЄ проголосували проти проекту Резолюції, що мала на меті легалізувати та розширити можливості сурогатного материнства», – додав Павло Унгурян. – Ми повинні бути суспільством, в яких жінки не розглядаються як репродуктивні машини, а діти – в якості активів для бізнес-операцій. Опираючись на суспільні християнські засади, ми виступаємо категорично проти практики сурогатного материнства в нашій країні».

Фото wikipedia.org

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как правильно выбрать фотографа для фотосессии на яхте? Профессиональная уборка квартир и помещений в Питере Информационный сервис для организации похорон Лучший портал с металлургическими объявлениями Быстрая доставка покупок из США

Публикации