Депутати Рівненської облради підготували звернення до Вселенського Патріарха щодо автокефалії Української Церкви

05.05.2018 11:39 6

Депутати Рівненської облради підготували звернення до Вселенського Патріарха щодо автокефалії Української Церкви

Депутати Рівненської облради підготували проект звернення до Вселенського Ратріарха Варфоломія щодо надання Православній Церкві в Україні автокефалії.

Про це йдеться у проекті звернення, що оприлюднений на сайті облради, повідомляє Укрінформ.

У листі, зокрема, наголошується, що депутати представляють інтереси Рівненської обласної громади, а це понад 1,3 млн жителів і звертаються до Вселенського Патріарха з проханням відновити історичну справедливість та втілити у життя понад 300-літню молитву українського народу. Також депутати просять надати Томос про автокефалію православній Церкві в Україні.

«Запевняємо Вас, що надання Томосу про автокефалію православній Церкві в Україні тільки посилить об’єднавчий процес вірних Матері Константинопольської Православної Церкви в Україні. Підтвердженням цього є Меморандум про єдину Україну та єдину Українську Помісну Православну церкву, де зазначено, що всі православні Церкви Рівненської області виступають за створення єдиної Української Помісної Православної Церкви. Під цим документом поставили свої підписи та завірили печатками митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон, митрополит Львівський Макарій. Меморандум складено та підписано 13 листопада 2014 року у Рівному», - йдеться у проекті листа.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/71041/

Следующая новость
Предыдущая новость

На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой" Чем отличаются фирмы-упаковщики автозапчастей? Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути "Эль Камино де Сантьяго" Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю

Публикации