День пам’яті захисників України відзначатимемо 29 серпня

24.08.2019 15:02 51

День пам’яті захисників України відзначатимемо 29 серпня

Президент Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це Глава держави повідомив під час урочистих заходів до Дня Незалежності України. Про це інформує офіційний сайт Глави держави.

Президент зазначив, що сьогодні, у важливий для українців день, на майдані Незалежності у Києві присутні родини загиблих військовослужбовців та учасників добровольчих формувань.

«З метою гідного вшанування їхньої пам’яті я підписав указ про встановлення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та відзначення його щорічно 29-го серпня», – повідомив Володимир Зеленський.

Згідно з указом Президента, Кабінет Міністрів має із залученням громадськості, родин загиблих захисників розробити й затвердити комплексний план заходів із належного вшанування пам'яті полеглих воїнів, а Міністерство закордонних справ – забезпечувати проведення дипломатичними установами України заходів до Дня пам’яті захисників України, а також участь представників дипломатичного корпусу іноземних держав, акредитованих в Україні, у відповідних офіційних заходах у нашій країні.

Також доручається обласним і Київській міській державним адміністраціям забезпечувати здійснення заходів із вшанування пам'яті захисників України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/76944/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как заработать с помощью онлайн казино Вулкан Доставка цветов курьеров в Химки: красивые букеты по лучшим ценам Календарь православных праздников на апрель 2018 Сканер Argox AS-8000: компактное устройство для считывания штрих-кодов Булгары в Татарстане

Публикации