Делегація УПЦ (МП) прибула до Варфоломія I пропонувати свій шлях вирішення розколу українського православ’я

23.06.2018 22:23 3

Делегація Української Православної Церкви (МП) прибула до Стамбулу для зустрічі зі Вселенським Патріархом Варфоломієм. На зустрічі планується обговорити ситуацію, яка склалася з православною Церквою в Україні.

Як повідомляє телеканал "112 Україна", українська делегація відвідує сьогодні резиденцію Вселенського Константинопольського Патріарха Варфоломія.

Делегацію Синоду УПЦ (МП) очолює митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, також до складу делегації входять керівник справами УПЦ митрополит Бориспільський, Броварський Антоній і митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон.

На зустрічі планується обговорити ситуацію, яка склалася з православною Церквою в Україні після 1992 року, коли відбувся розкол.

Як йдеться у повідомленні, українська делегація планує запропонувати свої шляхи вирішення цієї ситуації і почути думки Варфоломія з цього питання.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/71582/

Следующая новость
Предыдущая новость

Порошенко: Україна очікує визнання автокефалії від Церкви-Матері Большой выбор качественного пенополистирола по выгодным ценам Туры в Испанию на Коста дель Соль Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні Переезды и перевозка мебели

Публикации