Делегація УПЦ взяла участь у міжнародному екуменічному симпозіумі в Бозе

11.09.2017 19:02 6

Делегація УПЦ взяла участь у міжнародному екуменічному симпозіумі в Бозе

У складі делегації УПЦ був також секретар Макарівського вікаріатства Київської єпархії архімандрит Філарет (Єгоров), директор Паломницького Центру при ОВЦС УПЦ Володимир Теліженко, директор Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні Сергій Шумило, викладачі Київської духовної академії Андрій Музольф, Олег Надь та інші.
Традиційно для участі у конференції прибули представники всіх Православних Помісних Церков, відомі богослови і церковні історики з різних країн, а також делегати від Римо-Католицької церкви, Апостольської Церкви Вірменії, Коптської Церкви, англікани та інші. Всього у форумі взяло участь понад 200 учасників з різних країн світу.
Відкрили симпозіум Константинопольський Патріарх Варфоломій та Патріарх Александрійський і всієї Африки Феодор ІІ.

Делегація УПЦ взяла участь у міжнародному екуменічному симпозіумі в Бозе

У своєму вітальному слові архієпископ Львівський і Галицький Філарет зачитав послання http://news.church.ua/2017/09/07/privetstvie-predstoyatelya-upc-uchastnikam-25-j-mezhdunarodnoj-pravoslavnoj-konferencii-v-monastyre-boze-italiya/ предстоятеля УПЦ митрополита Онуфрія до учасників та організаторів заходу.
Під час форуму відбулися зустрічі делегації УПЦ з Константинопольським патріархом Варфоломієм, патріархом Александрійським і всієї Африки Феодором ІІ, представниками інших Помісних Православних Церков.
Зокрема, архієпископ Львівський і Галицький Філарет доніс до відома Константинопольського патріарха Варфоломія інформацію щодо міжконфесійних та церковно-державних стосунків в Україні. Патріарх Варфоломій зазначив, що Константинопольська Церква зробить усе можливе, щоб зберігати канонічній устрій Української Церкви и допомогти Церкві в непростій політичній ситуації звершувати свою спасительну місію.
Окрім того, директор Міжнародного інституту афонської спадщини Сергій Шумило презентував патріархам Варфоломію та Феодору наукові та видавничі проекти інституту та УПЦ, присвячені афонській спадщині, а також домовився про співпрацю в рамках наукових проектів з архівами і науковими установами Константинопольського та Олександрійського патріархатів. Також для бібліотек цих Патріархатів були подаровані комплекти книг про афонську спадщину в Україні та слов’янському світі.
В свою чергу, директор Паломницького Центру при ОВЦС УПЦ Володимир Теліженко домовився з патріархом Олександрійським про здійснення паломництв з України до православних святинь Олександрійського Патріархату.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Серебряные крестики от храма святого Николая Відеоспостереження — чи необхідно його підключати? Тотал больше в футболе: Что это и как это влияет на игру? Большой выбор подарков на 40 лет Самый загадочный алкоголь - абсент

Публикации