Делегація ООН у справах біженців відвідала Святогірську лавру на Донбасі

26.03.2018 10:23 6

Делегація ООН у справах біженців відвідала Святогірську лавру на Донбасі

20 березня 2018 року в ході запланованого візиту в Святогірськ Донецької області співробітники Представництва Агенції ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні побували в Свято-Успенській Святогірській лаврі, інформує УНІАН.

Агенція ООН у справах біженців працює в Україні з 1994 року. З 2014 року з метою організації допомоги вимушеним переселенцям на сході країни були відкриті окремі його представництва. УВКБ ООН вирішує питання гуманітарної, фінансової допомоги, правового поля (прав і можливостей вимушених переселенців).
Делегацію, що складається з представників різних країн (Болгарія, Ефіопія, Німеччина, Франція, Уганда, Португалія, Бразилія та Сальвадор), місцевих співробітників УВКБ ООН, зустрів намісник обителі митрополит Святогірський Арсеній (Яковенко).
Владика коротко розповів про ситуацію з вимушеними переселенцями, що склалася за роки військового протистояння на сході України, та участь лаври в опіці над тисячами біженців. Архиєрей відзначив, що частина з них досі перебуває на повному утриманні обителі.
Наприкінці бесіди з гостями митрополит Арсеній відзначив: «Ми зібралися з різних держав, і говоримо різними мовами. Але все-таки є щось, нас об’єднує – прагнення робити добро. У православних святих є такі слова. Коли у них запитували: «Що таке святість?» – вони відповідали дуже просто: «Святість – це сталість в добрі». Тому допоможи, Господи, вам бути завжди добрими, і намагатися, щоб добро було нормою життя нашого суспільства. А для цього треба все пропускати через своє серце, бо добра безсердечного не буває».
Як йдеться у повідомленні, від імені організації і своїх колег директор європейського офісу УВКБ ООН пані Паскаль Моро висловила наміснику Святогірської лаври подяку за гостинність і добрі слова.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/70584/

Следующая новость
Предыдущая новость

Секрет популярности слот автоматов на просторах всемирной паутины Туристические коврики разных видов и цветов У Львові вандали знесли голову скульптурної Богородиці Наружная реклама любого вида Емейл-рассылки - эффективная реклама в сети

Публикации