Далай-лама запустив додаток для iPhone, щоб буддисти могли стежити за його діяльністю

16.12.2017 18:15 6

Далай-лама запустив додаток для iPhone, щоб буддисти могли стежити за його діяльністю

Як повідомляють "Новини Вірменії", 82-річний буддійський монах оголосив про новий додаток, який дозволить користувачам в прямому ефірі стежити за його діяльністю. На мікроблог Далай-лами в Twitter підписані 16,6 млн чоловік.

У додатку можна стежити за офіційними новинами, відео і фото з офісу тибетського духовного лідера. Однак програма не з'явиться в магазині додатків Apple в Китаї, тобто більшість тибетців не зможуть отримати до нього доступ.

Apple заблокувала додатки для iPhone, пов'язані з Далай-ламою в Китаї. Відомо, що Далай-лама користується смартфоном.

У 2014 році він заявив, що нові технології спростили багато, але попередив, що не можна дозволити телефонам і комп'ютерам диктувати спосіб життя. «Без технологій у людства немає майбутнього, але ми повинні бути обережні, щоб не стати настільки механізованими, що втратити людські почуття», - сказав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69398/

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему все чаще используют LED экраны в освещении церковной жизни Папа Франциск передав особисту пожертву на побудову собору УГКЦ у Харкові Выбирайте лучшее, выбирайте металлочерепицу от завода «КМ» Рыба под маринадом классический рецепт минтай Мужские зимние пуховики в Астане

Публикации