Громадські активісти презентують у Києві проект Закону України "Про прощення"

14.03.2018 11:53 3

Громадські активісти презентують у Києві проект Закону України

Модераторами презентації будуть голова Всеукраїнської правозахисної організації "Сила права" Aндрій Сенченко і директор програми "Міжнародна політика" аналітичного центру "Українського інституту майбутнього" Тарас Березовець.
Учасниками заходу також стануть Анатолий Полях та Ирина Веригина, члени координаційної ради руху "Сила права".
Цілі пропонованого законопроекту:
- чітко відокремити громадян, які стали жертвою російської збройної агресії і окупації, від посібників агресора;
- встановити особливу систему покарання за протиправні дії в інтересах держави-агресора на шкоду інтересам України;
- визначити критерії та порядок застосування процедури вибачення для громадян, які вчинили злочини невеликої або середньої тяжкості, розкаялися і попросили вибачення в українського народу і держави.
"Розглядаючи пропонований проект Закону України "Про прощення", необхідно враховувати, що в жодній з країні світу, що пройшла через збройний конфлікт, процедури поствоєнного врегулювання не вписувалися в чинне законодавство. У кожному такому випадку ухвалювалися спеціальні закони, які писалися "з чистого аркуша", — пояснює Андрій Сенченко.
Вхід на захід вільний за умови попередньої реєстрації у формі: https://goo.gl/forms/OR0gSE2KXkMAApHD2
Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На аукціоні продають богослужбове приміщення УПЦ Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид Как играть в виртуальном казино Кинг Интересует утепление, отделка или ремонт под ключ балконов и лоджий? Обращаетесь в компанию Алиас-Днепр! УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч

Публикации