Громадські активісти допомогли громаді УАПЦ отримати землю у Слов'янську

29.06.2018 10:12 6

Громадські активісти допомогли громаді УАПЦ отримати землю у Слов'янську

У Слов'янську релігійна громада Української Автокефальної Православної Церкви у отримала у користування земельну ділянку для будівництва храму.

Відповідне рішення прийняли на пленарному засіданні міської ради у середу, 27 червня, повідомляє УНІАН.

На стадії попереднього обговорення проект рішення був сприйнятий окремими депутатами негативно: профільна комісія міськради з питань земельних відносин його не підтримала. Така позиція обурила прихильників УАПЦ, тому вони вирішили прийти на пленарне засідання, щоб бути присутніми під час прийнятя рішення.

Крім кількох десятків парафіян на чолі з настоятелем храму Андрія Первозваного о. Савою, у зал прийшли представники різних громадських організацій, а також активісти з написом на футболках: «Національний корпус».

Зважаючи на масштабну підтримку, депутати міськради ухвалили рішення одностайно: «за» проголосували 27 депутатів з 29-ти, двоє участі не брали. Після голосування священик подякував депутатам, назвавши прийняте ними рішення «мудрим, правильним і потрібним», і підкреслив, що релігійна громада домагалася виділення земельної ділянки багато років. При цьому він висловив задоволення тим, що в місті зникне ще один пустир, замість якого буде споруджено храм.

«Я думаю, що цього хочуть всі», - сказав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/71652/

Следующая новость
Предыдущая новость

Як правильно вибирати ляльку? Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-міністра Захарченка у "церковній справі" Где остановиться в Текирове: выбираем отель Ниндзя и самурай против гейши и сакуры в казино Колумбус

Публикации