Громадська рада з питань співпраці з церквами при Міносвіти відзначила 10-річчя своєї діяльності

14.11.2018 11:29 3

Громадська рада з питань співпраці з церквами при Міносвіти відзначила 10-річчя своєї діяльності

Присутні також привітали заступника голови Громадської ради Юрія Решетнікова із 50-річчям від дня народження. Міністр вручила Ю. Решетнікову почесну грамоту Кабінету Міністрів України за визначний внесок в роботу Міністерства освіти і науки.
У засіданні, зокрема, взяли участь голова Учбового Комітету при Синоді УПЦ (МП) архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент (Вечеря) та віце-ректор Полтавської місіонерської семінарії єпископ Новосанжарський Веніамін (Погребний). Від імені предстоятеля УПЦ (МП) архієпископ Климент привітав міністра освіти і науки України Лілію Гриневич та членів Громадської ради із ювілейним засіданням, а також побажав Божої допомоги у подальших звершеннях на благо української держави та розквіту духовності молодого покоління. Окрім того, владика Климент розповів про відгуки, які він отримує в різних регіонах України від випускників духовних закладів, які мали можливість отримати державне визнання своїх дипломів та застосувати їх для реалізації своїх знань та компетенції.
Громадську раду з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві було утворено в жовтні 2008 року відповідно до наказу МОН від 20.10.2008 р. № 941 та за ініціативою церков і релігійних організацій України з метою сприяння всебічному забезпеченню свободи совісті та подальшої гармонізації державно-конфесійних відносин в галузі освіти, підтримання постійного діалогу із церквами та релігійними організаціями, більш ефективного використання їхнього потенціалу у виховному процесі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные и стильные очки по лучшим ценам Выбираем обувь правильно: совет специалиста Быстрая, безопасная и качественная химчистка ковров Лучшие игровые аппараты 2017: побеждай онлайн! Автобусные билеты онлайн на busfor.ua: недостатки и преимущества сервиса

Публикации