Громада волинського храму УПЦ МП перейшла до ПЦУ

11.01.2019 21:29 0

Громада волинського храму УПЦ МП перейшла до ПЦУ

Настоятель та парафіяни Свято-Різдво-Богородичного храму села Мерва Горохівського району вирішили приєднатися до Православної Церкви України.

Про це пише ВолиньРоst з посиланням на Район.Горохів.

«Думка про перехід у нас з'явилася давно, але ми чекали Томосу від Вселенського Патріарха. Коли 5 січня Томос було підписано, а 6 січня вручено Мирополиту Епіфанію, ми після Різдвяної Служби зібралися на збори і одноголосно громада проголосувала за перехід до Православної Церкви України.

У нас є протокол зборів, усе задокументовано. Я уже написав відповідний лист митрополиту Волинському і Луцькому Михаїлу», – прокоментував настоятель Павло Кліцук.

Нагадаємо, раніше настоятелю храму Павлу Кліцуку заборонили служіння через бажання приєднатися до Православної церкви України.

Як вже інформувала РІСУ, наприкінці 2018 року у селі Красноволя Маневицького району, що на Волині, 90% вірян проголосували за перехід з УПЦ МП до Православної Церкви України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74254/

Следующая новость
Предыдущая новость

Старовинну ікону підмінили у церкві на Тернопільщині Рокс казино фриспины и прочие бонусы Шахтные котлы Холмова от «Тепло Пром» Финансовая помощь тем, кому это необходимо: кредиты онлайн Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ

Публикации