Грицак хоче залучити лідерів світових Церков до визволення українських полонених

18.11.2017 9:26 12

Грицак хоче залучити лідерів світових Церков до визволення українських полонених

Голова СБУ Василь Грицак виступив з ініціативою звернення до лідерів світових Церков щодо допомоги у процесі звільнення полонених українців. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

"Останнім часом нам активно почали допомагати лідери світових Церков. І можу сказати, що 12 жовтня на спеціальній зустрічі з Патріархами голова СБУ Василь Грицак виступив з ініціативою прямого звернення до лідерів світових Церков, і 2 листопада на засіданні Ради Церков проголосували одноголосно Патріархи різних конфесій і різних Церков, і ми знаємо, що пішли листи персонально, зокрема не два дні тому, не три, а ще минулого тижня главі Російської Православної Церкви", – сказав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/69036/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сильная личность примеры великих людей Интереснейшие и незабываемые развлечения! Мотоблок - верный друг и помощник в хозяйстве Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва "Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины

Публикации