Грецьке духівництво щоденно битиме у дзвони через закон про зміну статі

17.10.2017 15:16 6

Грецьке духівництво на знак протесту проти закону, що полегшує офіційну зміну статі, протягом тижня битиме у дзвони по три хвилини кожного дня.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на The Associated Press.

Під керівництвом грецького митрополита Амвросіоса Калавріта, консервативного православного єпископа, священики у своїх єпархіях вирішили, що починаючи із неділі, до суботи, вони битимуть у церковні дзвони кожного дня опівдні по три хвилини у західній єпархії країни.

Грецьке духівництво також закликало до скасування "антихристиянського" та "антигрецького" закону.

Закон, прийнятий парламентом 10 жовтня, дозволяє грекам у віці від 15 років змінити «гендер», зазначений у їхніх посвідченнях та інших офіційних документах за спрощеною процедурою в суді. Досі їм доводилося підтверджувати, що вони пройшли хірургічну операцію зі зміни статі та пройшли психіатричну оцінку.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68640/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вывод из запоя в Москве Футбольна команда "Архангели" стала у Хмельницькому чемпіоном римо-католицької єпархії Огромный список промышленного оборудования от российских и зарубежных брендов Церкви розпочали благодійні акції для школярів з малозабезпечених родин УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч

Публикации