Греко-католицький храм визнали найкращим на Міжнародному будівельному конкурсі

09.09.2019 10:10 0

Греко-католицький храм визнали найкращим на Міжнародному будівельному конкурсі

Проект греко-католицького храму святих Володимира та Ольги у Ходорові, що на Львівщині, переміг у Міжнародному будівельному конкурсі European Award. Про це повідомили на сайті Ходорівської міської ОТГ.

Нагороджували переможців 5 вересня у Королівському замку в Варшаві. Золоту статуетку від голови конкурсу, президента Товариства охорони національної матеріальної спадщини Польщі Романа Пікулі отримали заступник Ходорівського міського голови Ярослав Костур і настоятель храму Володимира і Ольги отець Тарас Гриців.

«Там було 16 номінацій. Ми були у номінації "Нове будівництво". Разом із нами брали участь ще 10 польських проектів – школи, адміністративні й житлові будинки», – розповів Ярослав Костур виданню Galnet, повідомляє Твоємісто.

За словами Тараса Гриціва, церкву будували 20 років, а зводити почали ще у 1998 році. Її проектував архітектор Олександр Матвієв. На будівництво храму пішло близько 120 тонн арматури.

Загалом від України на конкурс подали 70 робіт.

Довідка

«European Award» є міжнародним будівельним конкурсом і одним із найбільших заходів у Європі. Його проводять уже 23 роки. Головна ідея конкурсу – популяризація на європейському ринку найкращих практик будівництва та модернізації об'єктів інфраструктури, громадських, комерційних і житлових будівель, пам'ятників культури та історії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/77084/

Следующая новость
Предыдущая новость

Заказать качественный ирригатор для зубов Мебель для кабинета по выгодным ценам Принципы гармонии в жизни Качественные итальянские межкомнатные двери Лактацид – как применять гель для интимной гигиены - советы от Filzor.ru

Публикации