Греко-католицький священик з Франківська претендує на Медичний Оскар

08.08.2019 11:24 0

Греко-католицький священик з Франківська претендує на Медичний Оскар

Священик Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ отець Ярослав Рохман - серед фіналістів головної медичної відзнаки України "Орден Святого Пантелеймона".

Про це повідомляє Курс.

На сторінці відзнаки “Орден Святого Пантелеймона. Честь медичної професії” презентували фіналістів у останній з номінацій.

Отож, у номінації «Взірець служіння суспільству» 2019 року серед чотирьох претендентів на Медичний Оскар – капелан Івано-Франківського клінічного центру паліативної допомоги, священик Івано-Франківської архаєпархії УГКЦ отець Ярослав Рохман.

Отець Ярослав Рохман є головою Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я архиєпархії та здійснює духовний супровід франківської спілки дружин воїнів АТО.

Громадську відзнаку «Орден Святого Пантелеймона» запровадили у 2017 році. Її ініціатор — Громадська організація «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», вона підтримується Національною академією медичних наук України та Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, а також главами трьох християнських церков в Україні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/76780/

Следующая новость
Предыдущая новость

Советы для обретения счастья Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc Пасхальное воскресенье. Светлый праздник для всей семьи На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков Неповторимые и оригинальные свадебные торты

Публикации