Греко-католицька родина відкладала десятину з доходів і назбирала 15 тис. грн на подарунки дітям у полтавському притулку

12.12.2017 19:34 9

Греко-католицька родина відкладала десятину з доходів і назбирала 15 тис. грн на подарунки дітям у полтавському притулку

Організатор заходу — родина полтавських греко-католиків. Вони, подібно до святого Миколая, не хотіли, щоб про їхню добру справу хтось дізнався. Тому, як жертводавці, виявили бажання залишитися невідомими.
Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві отець Юрій Кролевський розповідає, що волонтерський рух, соціальне служіння для ближнього має бути одним із ключових моментів християнського життя. Бо це практичні засоби та інструменти, якими Церква здійснює служіння в ім'я любові до ближнього:
— Біблія говорить, що віра без діл — мертва. Тому мене в особливий спосіб тішить і надихає така благодійна акція молодої полтавської сім'ї греко-католиків, які є моїми парафіянами, — говорить священик.
Полтавський притулок розрахований на 50 осіб. Проте постійно в ньому перебуває близько 45 дітей. Діти потрапили до «Любистку» з різних причин. Про когось попіклувалися сусіди, бачачи, як батьки знущаються над малими. Хтось тут через те, що втратив усіх близьких.
На придбання подарунків, серед яких іграшки, одяг, предмети канцелярії та солодощі, витратили понад 15 000 грн. Ці гроші молода родина збирала протягом певного часу як десятину доходів:
— Ми від початку планували зробити якусь добру справу, віддати кошти на благодійність. Тому, порадившись, вирішили принести радість діткам, які виховуються в притулку, — розповідають жертводавці акції.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Запчасти для вашего автомобиля на сайте Как получить живые просмотры на Ютубканале Как скачать и установить Pin-up Casino 24 Вулкан зеркало Выгодные кредиты под залог квартиры

Публикации