Греко-католики провели для дітей учасників АТО християнський табір, а дітей, позбавлених батьківської опіки, звозили у столицю

17.08.2018 1:04 0

Греко-католики провели для дітей учасників АТО християнський табір, а дітей, позбавлених батьківської опіки, звозили у столицю

Організатором табору «Сокіл» в Карпатах був Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, співорганізатором стали Координаційна рада з питань душпастирства в кризових ситуаціях, Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, ГО «Українська молодь – Христові» м. Нового Роздолу.
Близько 60 осіб (із них 40 дітей учасників АТО та 20 членів руху "Українська молодь — Христові", УМХ) з’їхалися з різних куточків України. Гаслом табору стало – «Відкрий мистецтво твого серця!». За допомогою мистецьких майстер-класів (декупаж, ліпнина з глини, валяння з вовни, різьба по дереву, основи пішохідного туризму та скелелазіння, малювання на склі, плетіння чоток, вишивка стрічками тощо) молодь намагалася відкрити свої таланти та активно відпочивати.
Комендант табору о. Ростислав Височан зазначив, що програма табору невимушено знайомила учасників із постаттю митрополита Андрея Шептицького: «Якось по-особливому ми відчували присутність митрополита Андрея, адже місця, які ми відвідували, стелилися його слідами».
Невипадково і місцем таборування став «Сокіл», адже це земля, яку митрополит Андрей Шептицький подарував українським пластунам у 1925 році.
Цими ж днями Благодійний фонд "Ти-Ангел" за фінансової підтримки Патріаршого паломницького центру УГКЦ організував екскурсійну поїздку до Києва для вихованців Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що в с. Мединя Івано-Франківскої області.
Група 12 дітей віком 7-13 років, окрім екскурсійної програми центральною частиною столиці (Майдан Незалежності, вул. Хрещатик, урядовий квартал, Києво-Печерська лавра), також завітали на екскурсію до Київської кондитерської фабрики і випробували себе в ролі творців шоколадних смаколиків. Багато вражень, а особливо світлин, залишилося від відвідин Київського зоопарку. Відвідали гості столиці і національний музей «Меморіал жертв Голодомору», де взяли участь у майстер-класі з виготовлення свічок і пообіцяли запалити їх 25 листопада, у День пам’яті жертв голодомору.
Загальні враження мандрівників коротко сформулював один з керівників групи: «Діти були щасливі! Емоції просто рвали їх на шматки!».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги страхования для выезда Формы и сопутствующие материалы для садовой дорожки Последние новости Кыргызстана на manas.news Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов Рихтовка, покраска и кузовной ремонт авто с помощью вакуума в Киеве

Публикации