Греко-католики представили виставу "Благословенна будь, мамо" про священномученика Василія Величковського

17.11.2017 0:05 3

Греко-католики представили виставу

Розпочав святкування дитячий парафіяльний хор «Серденько», учасники якого співом висловили вдячність за те, що можуть належати до спільноти цієї парафії. Відтак парафіяльний хор «В руках Марії» відкрив дійство.
«Надзвичайна особа, людина дивовижної сили духу і почуття гумору, приклад безмежної довіри до Матері Божої Неустанної Помочі, життя, позначене ідеалом посвяти материнської любові та молитви, незнищенне чудо нетлінності всього святого, відданого в опіку Богу та Марії. Це все - блаженний Василій Величковський, з особою якого актори дали можливість познайомитися глядачам», - наголошує сайт УГКЦ.
Виставу під керівництвом Надії Дяченко поставили кандидати у ченці-редемптористи, молодь зі спільноти «Агіос», учасники хору "В руках Марії", діти з хору "Серденько".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Гранитные памятники на могилу Диван еврокнижка Меркурий – идеальный вариант для небольшого помещения У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому Принтер зажевывает бумагу – решение проблемы Изготовление любых видов наружной рекламы

Публикации