Греко-католики обговорили питання душпастирства українців Угорщини

13.06.2018 10:43 18

Греко-католики обговорили питання душпастирства українців Угорщини

У зустрічі взяли участь владика Філіп Кочіш, митрополит Угорської греко-католицької митрополії в Угорщині, отець Дам’ян Габорій, священик для українців в Угорщині, отець Йоцко Шандор, вікарій Будапешта та священник для угорських греко-католиків в Англії, та п. Олег Турик, заступник голови Товариства української культури в Угорщині, депутат Державного самоврядування українців в Угорщині.
На зустрічі було проаналізовано душпастирство українців в Угорщині протягом останніх двох років. Сторони також обговорили виклики, які постають перед українськими громадами в Угорщині, та перспективи розвитку.
Угорська католицька ієрархія запевнила українську громаду в Угорщині у своїй підтримці.
Цього року в жовтні українська греко-католицька громада Будапешта святкуватиме своє десятиріччя.
3 жовтня 2008 року для українців греко-католиків була відправлена перша служба в угорському греко-католицькому храмі Святого Флоріана в Будапешті, що на площі Тараса Шевченка. Літургію очолив тодішній глава УГКЦ верховний архієпископ Любомир Гузар, секретар Синоду УГКЦ владика Богдан (Дзюрах) та теперішній митрополит Угорської Греко-Католицької Церкви владика Філіп Кочіш.
Сьогодні душпастирство українців в Угорщині здійснюється під опікою Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Идеальные кроссовки для вашего удобства Покупайте серебряные крестики онлайн Индивидуальный трансфер из аэропорта «Суварнабхуми» Захоплююче казіно Джокер чекає на вас СБУ притягла до відповідальності низку священиків УПЦ

Публикации