Греко-католики обговорили питання душпастирства українців Угорщини

13.06.2018 10:43 6

Греко-католики обговорили питання душпастирства українців Угорщини

У зустрічі взяли участь владика Філіп Кочіш, митрополит Угорської греко-католицької митрополії в Угорщині, отець Дам’ян Габорій, священик для українців в Угорщині, отець Йоцко Шандор, вікарій Будапешта та священник для угорських греко-католиків в Англії, та п. Олег Турик, заступник голови Товариства української культури в Угорщині, депутат Державного самоврядування українців в Угорщині.
На зустрічі було проаналізовано душпастирство українців в Угорщині протягом останніх двох років. Сторони також обговорили виклики, які постають перед українськими громадами в Угорщині, та перспективи розвитку.
Угорська католицька ієрархія запевнила українську громаду в Угорщині у своїй підтримці.
Цього року в жовтні українська греко-католицька громада Будапешта святкуватиме своє десятиріччя.
3 жовтня 2008 року для українців греко-католиків була відправлена перша служба в угорському греко-католицькому храмі Святого Флоріана в Будапешті, що на площі Тараса Шевченка. Літургію очолив тодішній глава УГКЦ верховний архієпископ Любомир Гузар, секретар Синоду УГКЦ владика Богдан (Дзюрах) та теперішній митрополит Угорської Греко-Католицької Церкви владика Філіп Кочіш.
Сьогодні душпастирство українців в Угорщині здійснюється під опікою Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Близкий к РПЦ телеканал продолжает культивировать украинофобию Посуда Berghoff – качество, удобство, стиль Солнцезащитные очки для будущего лета Протестанты реализовали в Славянске социально-евангельский проект «Сильное поколение» Музыка группы Король и Шут

Публикации