Греко-католики Коломиї моляться за повернення Благовіщенської церкви

16.10.2017 12:35 6

Близько 60 священиків Коломийсько-Чернівецької єпархії 11жовтня відслужили Молебень до Пресвятої Богородиці біля Благовіщенської церкви – найстаршої церкви м. Коломия. Священики помолились за відновлення історичної справедливості, а саме повернення храму в лоно УГКЦ.

Факт того, що ця святиня вже неодноразово понад 10 років мала бути передана громаді греко-католицької церкви, але це питання до цього часу не вирішене, а сам храм доведений до руйнівного стану.

Греко-католицька громада Благовіщення Пречистої Діви Марії щодня проводить богослужіння під дверима храму та сподівається на те, що в найближчому часі буде молитися в стінах їхнього храму. Про це інформує прес-служба Коломийської єпархії УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/68629/

Следующая новость
Предыдущая новость

Священики УПЦ освятили місце під пам’ятник десантникам Основные преимущества проверки на полиграфе Окупаційний "голова" Криму привітав кримського митрополита УПЦ з 25-річчям служіння Виртуальные слоты: «зеркало» в каждом клубе Vulkan Prestige Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов

Публикации