Греко-католики влаштували для дітей ветеранів АТО літній табір у Швеції

14.08.2018 17:16 3

Греко-католики влаштували для дітей ветеранів АТО літній табір у Швеції

Табір відбувся завдяки запрошенню митця та громадської активістки Наталії Андерсон, яка вже 29 років поспіль запрошує на оздоровлення до свого родового маєтку дітей різних соціальних категорій з України, Білорусі, Польщі. У поїздці взяло участь 25 осіб, розповів о. Роман Сиротич, директор "Карітас-Київ".
Діти в таборі мали насичену програму: активні ігри на свіжому повітрі, квести, творчі майстер-класи, походи в ліс та на озера, екскурсії в лунапарк, відпочинок в аквапарку, а також казкові морські подорожі Стокгольмським каналом і круїз до берегів Фінляндії. За час перебування на відпочинку діти змогли розкрити в собі нові вміння, проявити свої творчі здібності, насолодитися фантастичною природою Скандинавії. Кожен повернувся додому з незабутніми враженнями та десятком нових друзів.
«"Карітас-Київ" проводить табори для дітей різних категорій. Зокрема, вже, окрім цього, відбулися денні табори в Карітасі. Цього року ще буде сімейний табір для дітей з інвалідністю», - підсумовує Анатолій, соціальний працівник БФ Карітас-Київ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить носки оптом Отбор лучшего казино в 2021 году Вулкан игровые автоматы на деньги — только для смелых Дизельная тепловая пушка Vitals DHС-501 Доставка вкусной и ароматной пиццы в Киеве

Публикации