Головуючий у ВРЦіРО пояснив, яку небезпеку несе Законопроект 0931

17.12.2019 7:58 0

Головуючий у ВРЦіРО пояснив, яку небезпеку несе Законопроект 0931

Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій владика Віталій Кривицький прокоментував ситуацію навколо законодавчої ініціативи, яка збурила релігійну спільноту. Інститут релігійної свободи оприлюднив роз’яснення єпископа.

Заради справедливості, прагну внести деякі роз’яснення щодо сумнозвісного законопроекту № 0931:

1. Законопроект насправді не загрожує всім, без винятку, віруючим людям. Віруючі, але не практикуючі – можуть спати спокійно. Нас судитимуть лише тоді, коли ми не погодимося виконати дії, які несумісні з нашим віровизнанням, або прилюдно назвемо речі своїми іменами – так, як називає їх Бог.

2. Справді віруючі люди погоджуються з необхідністю закону проти дискримінації. Однак слід дивитися на світ більш широким зором і бачити інші ризики, а не як ті, хто на замовлення, просувають ідеологію, в яку здебільш самі не вірять.

3. Ми не виступаємо проти законопроекту №0931 у цілому. Ми виступаємо проти ігнорування та відхилення (знову ж таки “зацікавленими” лобістами) поправок, які надала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

4. Є неправдою, що цей законопроект у разі врахування поправок релігійної спільноти нівелюватиме боротьбу дискримінації в українському суспільстві. Скоріш навпаки: без цих поправок він розкриє скриню Пандори і загострить суспільну ситуацію, що зовсім не на часі, коли держава провадить війну та має внутрішнє політичне напруження. Чи насправді народні обранці не свідомі того, за що голосуватимуть?

5. Законопроект №0931 є частиною “гендерного пакету”, у якому (подібно до подібних) не йдеться про пригнічених. Такі закони, насправді (так як і Стамбульська Конвенція) впроваджують ідеологічні зміни у законодавстві та люто борються з противниками цього.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/legislation/78204/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как заправить картридж? Як правильно вибирати ляльку? Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва Каким должен быть профессиональный массажный стол? Лучшие виртуальные развлечения

Публикации