Головреда видання «Голос Ісламу» не пустили в Україну

28.09.2017 18:41 9

Головреда видання «Голос Ісламу» не пустили в Україну

Мета візиту Дмитра Хамза Черноморченка — подання документів на отримання українського громадянства, оскільки його мати була українкою, тому і він має право на отримання українських документів.
Про це сам Черноморченко розповів у розмові кореспонденту видання "Українська правда".
Прикордонна служба України відмовилася прийняти Черноморченка та його рідного брата в зв’язку з тим, що вони нібито не довели свою мету візиту. Дмитро також повідомив, що пред’явив прикордонникам нотаріально завірений лист господині квартири в Одесі, яку він орендує, що у них договір, і вона готова його прописати. Також у нього були зворотні квитки з Одеси на суботу.
— У мене онкологія, мені необхідне здорове харчування і хороший сон. Умови, в яких ми перебуваємо, ви бачили, додайте туди відсутність можливості їсти і пити, — сказав Черноморченко.
З його слів, з 12 години дня 25 вересня він перебуває в спеціальній кімнаті у зоні вильоту в міжнародному аеропорту Одеси.
Цю інформацію прокоментував на своїй сторінці в соцмережі Facebook український журналіст Анвар Деркач. "Головного редактора інтернет-видання «Голос Ісламу» Хамзу Дмитра Черноморченка, який неодноразово в своєму виданні писав про окупацію (саме окупацію Криму Росією!!!), не впустили в Одеському аеропорту співробітники Прикордонної служби України. Хамза Черноморченко — один із найбільш послідовних критиків Путіна і його режиму в російськомовному сегменті інтернету, змушений був покинути РФ під загрозою переслідування. У нього є підстави для отримання українського громадянства — з українського походження матері. Але ДПСУ йому в цьому перешкодила. У неофіційних розмовах співробітники ДПСУ вказують на СБУ як орган, який ухвалив рішення. Поки українці НЕ очистять лави силових відомств від агентів ФСБ, Україна приречена на маргінальне існування в стані постійної війни з Росією і з самою собою…", — пише Деркач.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников! На Івано-Франківщині мешканці за підтримки духовенства протестують проти відкриття наркологічної клініки Получение клиентского статуса и соответствующие привилегии Сайт мегаразвлечений и суперпризов Легальное казино FreePlay для настоящих игроков

Публикации