Головреда видання «Голос Ісламу» не пустили в Україну

28.09.2017 18:41 9

Головреда видання «Голос Ісламу» не пустили в Україну

Мета візиту Дмитра Хамза Черноморченка — подання документів на отримання українського громадянства, оскільки його мати була українкою, тому і він має право на отримання українських документів.
Про це сам Черноморченко розповів у розмові кореспонденту видання "Українська правда".
Прикордонна служба України відмовилася прийняти Черноморченка та його рідного брата в зв’язку з тим, що вони нібито не довели свою мету візиту. Дмитро також повідомив, що пред’явив прикордонникам нотаріально завірений лист господині квартири в Одесі, яку він орендує, що у них договір, і вона готова його прописати. Також у нього були зворотні квитки з Одеси на суботу.
— У мене онкологія, мені необхідне здорове харчування і хороший сон. Умови, в яких ми перебуваємо, ви бачили, додайте туди відсутність можливості їсти і пити, — сказав Черноморченко.
З його слів, з 12 години дня 25 вересня він перебуває в спеціальній кімнаті у зоні вильоту в міжнародному аеропорту Одеси.
Цю інформацію прокоментував на своїй сторінці в соцмережі Facebook український журналіст Анвар Деркач. "Головного редактора інтернет-видання «Голос Ісламу» Хамзу Дмитра Черноморченка, який неодноразово в своєму виданні писав про окупацію (саме окупацію Криму Росією!!!), не впустили в Одеському аеропорту співробітники Прикордонної служби України. Хамза Черноморченко — один із найбільш послідовних критиків Путіна і його режиму в російськомовному сегменті інтернету, змушений був покинути РФ під загрозою переслідування. У нього є підстави для отримання українського громадянства — з українського походження матері. Але ДПСУ йому в цьому перешкодила. У неофіційних розмовах співробітники ДПСУ вказують на СБУ як орган, який ухвалив рішення. Поки українці НЕ очистять лави силових відомств від агентів ФСБ, Україна приречена на маргінальне існування в стані постійної війни з Росією і з самою собою…", — пише Деркач.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Какова польза от автономной GSM сигнализации? Скачать спокойную музыку для фона Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва Услуги компании «ФЛАГМАН»: 6 причин использовать профессиональную юридическую консультацию Емейл-рассылки - эффективная реклама в сети

Публикации