Головою Синодальної Комісії з міжхристиянських відносин ПЦУ став митрополит Львівський, - рішення Синоду

30.10.2019 11:21 0

Головою Синодальної Комісії з міжхристиянських відносин ПЦУ став митрополит Львівський, - рішення Синоду

Головою Синодальної Комісії з міжхристиянських відносин Синод ПЦУ, який відбувся 29 жовтня обрав митрополита Львівського і Сокальського Димитрія (Рудюка), заступником голови –митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра (Драбинка).

Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

Синод доручив новообраному голові Синодальної Комісії з міжхристиянських відносин до наступного засідання Священного Синоду подати пропозиції щодо персонального складу Комісії.

Нагадаємо, 29 жовтня 2019 року в Конгрегаційній залі Київської православної богословської академії відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України).

У засіданні взяли участь всі члени Синоду окрім Почесного Патріарха Філарета (без поважної причини) та архиєпископа Донецького і Маріупольського Сергія (з поважної причини). Головував на Синоді Предстоятель ПЦУ Епіфаній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/77608/

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ розповів на Міжпарламентській асамблеї православ’я про церковні проблеми в Україні Постельное белье Viluta – для соотечественниц, ценящих комфорт Онлайн против наземных казино - преимущества Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Украинский Вулкан - где выбрать лучший вариант?

Публикации