Головний викривач Патріарха Кирила в Україні возведений в сан архиєпископа

18.08.2017 13:52 15

Головний викривач Патріарха Кирила в Україні возведений в сан архиєпископа

17 серпня 2017 року, в день інтронізації Предстоятеля УПЦ (Московського Патріархату) митрополита Онуфрія, в Успенському соборі Києво-Печерської лаври було возведено в сан архиєпископа єпископа Банченського Лонгина (Жара), вікарія Чернівецько-Буковинської єпархії, найвідомішого викривача Патріарха Кирила серед архиєреїв РПЦ , зокрема УПЦ (МП), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Під час урочистої Літургії Митрополиту Онуфрію співслужили митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Кам'янець-Подільський і Городоцький Феодор, намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, група єпископів УПЦ, єпископ Манхеттенський Микола, вікарій Східно-Американської єпархії РПЦЗ, а також численне духовенство з різних єпархій УПЦ.

"За заслуги перед Українською Православною Церквою" був зведений в сан митрополита архиєпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф (Губень), а в сан архиєпископа зведені єпископи Обухівський Іона (Черепанов), Банченський Лонгин (Жар), Конотопський і Глухівський Роман (Кімович).

Після читання Євангелія Глава УПЦ звернувся до пастви зі словом проповіді. За богослужінням була також зведена сугуба молитва за мир в Україні.

Митрополит Одеський Агафангел від імені Священного Синоду, єпископату, духовенства і пастви УПЦ привітав владику Онуфрія з третьою річницею інтронізації. Від Руської Зарубіжної Церкви митрополита Онуфрія привітав єпископ Манхеттенський Микола, вікарій Східно-Американської єпархії РПЦЗ.

В цей же день митрополит Онуфрій відзначив церковними орденами архиєреїв, які в поточному році відзначають особисті ювілеї з дня народження і архиєрейської хіротонії.

Серед зведених в сан архиєпископа звертає на себе увагу владика Банченський Лонгин (Жар), вікарій Чернівецько-Буковинської єпархії, один з близьких соратників Митрополита Онуфрія. Останнім часом владика Лонгін відомий як обвинувач Патріарха Кирила в "єресі", а глави Відділу зовнішніх церковних зв'язків РПЦ митрополита Іларіона (Алфеєва) в "служінні антихристу".

Напередодні глава УПЦ прибув до Свято-Вознесенського Банченського монастиря, очолюваного владикою Лонгиним, і вручив церковні нагороди братії обителі, в якій планували провести цього літа "антиекуменічні собор". Останній поки не був проведений – можливо, через те, що недавно владика Лонгин (Жар) був "отруєний" своїми недоброзичливцями і "чекав смерті" (але потім "дивом зцілився").

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Самая точная информация об офшорах Тест ДНК по отцовской линии Газорегуляторный пункт от компании EKOIN Если хотите увидеть рай на земле – поезжайте на остров Бали Оформить медицинские справки за один день

Публикации