Голова Нацполіції відзначив залежність криміногенної ситуації від рівня релігійності населення

13.02.2018 19:07 3

Голова Нацполіції відзначив залежність криміногенної ситуації від рівня релігійності населення

Він зазначив, що Дніпро, Харків, Запоріжжя і Одеса - це чотири найбільш проблемних регіони по кількості правопорушень. "На це впливають економічні й соціальні чинники. Зокрема те, що це – промислові регіони. Але якщо взяти Харківщину, то Харків і область дуже відрізняються. Велика концентрація міського населення збільшує кількість злочинів", – сказав він.
"Йдемо в центр України, на захід. Чим далі, тим менше злочинів вчиняється. Це залежить скоріше не від правоохоронної системи, а від ментальності суспільства. Там люди в неділю ходять до церкви. І чим далі на захід - тим частіше. Якщо сімейні цінності переважають над іншими, то правопорушень менше", - пояснив він.
Сьогодні найменший рівень злочинності – у Донецькій і Луганській областях (частини, що контролюються українською владою). "У більшості випадків правопорушення виникають ситуативно: погано лежить - поцупив. Питання в іншому. На Донбасі дуже багато поліцейських, і правопорушникам некомфортно", - розповів він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оборудование для аквариумов и товары для животных Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора" Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве Каталог экипировки для занятий спортом Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский

Публикации