Голова держадміністрації Івано-Франківщини запевнив главу УАПЦ, що підтримуватиме ідею єдиної помісної церкви

16.02.2018 19:47 6

Голова держадміністрації Івано-Франківщини запевнив главу УАПЦ, що підтримуватиме ідею єдиної помісної церкви

Вітаючи гостей, Олег Гончарук відзначив вагомий внесок релігійних громад і церков у наданні підтримки учасникам антитерористичної операції на сході держави, збереження єдності та територіальної цілісності країни в сучасних реаліях.
Він також наголосив на важливості об’єднавчих процесів в православній церкві України, яка повинна стати основним чинником для консолідації суспільства.
«Ваше служіння Богу та українському народу, Ваші напутні слова є прикладом для наслідування молодому поколінню, - зазначив очільник області. – Зі свого боку хочу запевнити, що обласна влада підтримуватиме ідею єдиної помісної церкви в Україні, всіляко сприятиме налагодженню міжконфесійного діалогу в області».
Під час розмови предстоятель УАПЦ поділився думками щодо ролі священнослужителів у житті держави, зокрема, наголосив, що кожен духівник повинен бути не просто українцем, а й палким патріотом рідної землі, завжди дбати про свою державу.
Митрополит також розповів про поїздки у зону проведення АТО, де відвідував поранених бійців і передавав благодійну допомогу військовим.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Посуда Berghoff – качество, удобство, стиль Суши и пивная тарелка в любое время суток Лучше товары для сада и огорода Строительные люльки ZLP – 630 с полной комплекцией Быстрый обмен с Киви на Приват

Публикации