«Гнана» Церква: УПЦ МП освятила нові храми у Дніпрі, Волинській та Вінницькій областях

27.11.2019 3:14 0

«Гнана» Церква: УПЦ МП освятила нові храми у Дніпрі, Волинській та Вінницькій областях

Нові храми освячені у Дніпропетровській, Волинській та Могилів-Подільської єпархіях Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Про це повідомляє Православная жизнь.

24 листопада 2019 року митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней освятив нижній храм мученика Іоанна Воїна у храмі «Святогірської» ікони Божий Матері ж/м Сокіл м. Дніпра. Після закінчення чину архиєрей звершив у новоосвяченому храмі Божественну Літургію.

З благословення Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія настоятель храму нагороджений правом служіння Літургії з відкритими Царськими вратами до молитви «Отче наш».

Того ж дня, 24 листопада, архиєпископ Волинський і Луцький Нафанаїл освятив храм святої рівноапостольної княгині Ольги в селі Олексіївка Камінь-Каширського району Волинської області. Після закінчення чину архієрей звершив у новоосвяченому храмі Божественну Літургію.

Настоятель храму нагороджений митрою. Благословенними грамотами відзначені парафіяни, жертводавці та будівельники, працею яких храм вдалося звести за досить короткий термін.

21 листопада 2019 року митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт звершив освячення храму Архистратига Божого Михаїла в селі Мала Тернівка Крижопільського району Вінницької області.

Нова церква у селі Мала Тернівка побудована силами парафіян і меценатів замість згорілого 4 роки тому храму.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/77939/

Следующая новость
Предыдущая новость

Серебряные, золотые и позолоченные крестики в ассортименте Советы для обретения счастья Вебинары, конференции и интенсивы для учителей на одном сайте Высококвалифицированные стоматологические услуги в Киеве Полы из ламината – современно, практично и эстетично

Публикации