«Гнана» Церква: УПЦ МП на Житомирщині та Одещині освятила нові храми

01.09.2019 12:59 0

«Гнана» Церква: УПЦ МП на Житомирщині та Одещині освятила нові храми

29—30 серпня митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон і митрополит Балтський і Ананьївський Алексій звершили освячення новозбудованих церков, а митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел освятив місце під будівництво літнього храму на території Покровського скиту.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП із посиланням на прес-служби єпархій.

Митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон 29 серпня звершив освячення новозбудованого храму Успіння Божої Матері в с. Майдан Овруцької єпархії.

Після Божественної літургії, подячної молитви владика сказав слово, подякував всім за труди у будівництві нової церкви та привітав з цією історичною подією.

30 серпня митрополит Балтський і Ананьївський Алексій звершив чин освячення новоспорудженого храму-каплиці святителя Луки Кримського при Балтській районній лікарні в Балтській єпархії.

Благодійники та будівничі храму на честь святителя Луки Кримського були удостоєні нагород Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Того ж дня митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, у співслужінні вікаріїв Одеської єпархії архиєпископа Овідіопольського Аркадія і єпископа Арцизького Віктора, а також духовенства єпархії, звершив освячення місця під будівництво нового річного храму Тихвінської ікони Божої Матері на території Покровського скиту в с. Маринівка Одеської єпархії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/77028/

Следующая новость
Предыдущая новость

Играть на реальные деньги в онлайн казино Наводим чистоту. Советы по уборке квартиры Качественное оформление наружной рекламы Seo просування по індивідуальній вартості від компанії «Site Ok» — 4 нюанси, що впливають на ціну розкрутки сайту Православні ікони та їх види

Публикации