«Гнана Церква»: На Дніпропетровщині та Житомирщині УПЦ МП освятила місця зведення храмів

22.10.2019 1:12 0

«Гнана Церква»: На Дніпропетровщині та Житомирщині УПЦ МП освятила місця зведення храмів

У с. Болтишка Криничанського району Дніпропетровської області 18 жовтня архиєпископ Кам’янський і Царичанський УПЦ МП Володимир звершив освячення хреста та місця на закладку церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці.

Владиці співслужили благочинний Криничанського району протоєрей В’ячеслав Мозговий з духовенством благочиння, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Після освячення єрарх побажав духовенству, благодійникам, жителям села, які беруть участь в будівництві храму, допомоги Божої і благословив на труди.

17 жовтня митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон освятив місце під будівництво нового храму в с. Калинівка, Олевського району Житомирської області.

Віряни тут більше п’яти років моляться в невеличкому приміщенні і тепер вирішили усі разом збудувати новий храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/77514/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Харькове христиане передали госпиталю 400 кг медицинских материалов для раненых бойцов Станьте ближе к Богу Доставка красивых цветов в Ирпене Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта Рулонные шторы День-Ночь- практичный и удобный атрибут комфорта

Публикации