Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви

20.07.2017 14:20 3

Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви

У заяві зазначається: "На початку Конституції України визначено, що вона приймається з усвідомленням «відповідальності перед Богом». Справжнє усвідомлення такої відповідальності не може бути суто декларативним, але має особисто втілюватися в життя згідно з волею людини".
За словами глави УПЦ КП, "останнім часом все більше можна почути з різних сторін заклики обмежувати Церкви і релігійні організації в їхній суспільній діяльності на підставі того, що «Україна – світська держава», але "фактично нашому суспільству знову пропонують таке розуміння світської держави, коли атеїстичні чи агностичні світоглядні переконання в публічній сфері мають домінувати над іншими світоглядними переконаннями". Патріарх Філарет вважає це "спробою повернути наш народ назад, до державного атеїзму".
Він нагадує, що "Майдан розпочинав і завершував свій день молитвою – і в цьому була одна з підвалин його перемоги". Тому глава УПЦ КП підтримує бажання народних депутатів розпочинати свій робочий день з молитви. "А у який спосіб це має здійснюватися – безперечно залежить від самого Парламенту та його рішення", – йдеться у заяві.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественного пенополистирола по выгодным ценам Признаки ВСД и методы правильного определения болезни Глава РПЦЗ путешествует по Крыму Доступный и быстрый ремонт компьютеров Самые красивые соборы Европы: когда можно будет их посетить

Публикации