Глава УПЦ КП прийняв делегацію капеланської служби Збройних сил Канади, до складу якої увійшов глава УПЦ в Канаді

13.07.2018 15:25 3

Глава УПЦ КП прийняв делегацію капеланської служби Збройних сил Канади, до складу якої увійшов глава УПЦ в Канаді

Сторони обговорили перебіг подій, пов’язаних з визнанням автокефалії Української Церкви та питання розвитку інституту капеланського служіння в Україні і можливе сприяння в цьому канадських капеланів. Йшлося також про організацію спільних заходів та навчальних програм, покликаних забезпечити ефективний обмін досвідом між капеланами України і Канади.
У підсумку було погоджено, що інститут капеланського служіння потребує неабиякої уваги, адже є важливою ланкою підтримки військовослужбовців не лише в Україні, а й в арміях країн членів НАТО і особливо гостро це виявляється в умовах бойових дій. З огляду на це патріарх Філарет зазначив, що Збройні сили Украъни відчули наявність і підтримку капеланів, переважну більшість з яких складає духовенство Київського Патріархату.
На зустрічі також був присутній голова Інформаційного управління Київської Патріархії архієпископ Євстратій (Зоря).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене BREXIL MIX − отличный водорастворимый комплекс микроэлементов для растений Полотенца и другой текстиль для вашего бизнеса Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский Современный и амбициозный ресторан Принада на Оболони

Публикации