Глава УПЦ КП обговорив з релігійними та громадськими діячами США та України широке коло питань

25.10.2017 0:22 9

Глава УПЦ КП обговорив з релігійними та громадськими діячами США та України широке коло питань

Серед гостей, які цього дня завітали до глави УПЦ КП, були Ельза Прінс-Брокгаузен – філантроп, президент благодійного фонду сім’ї Прінс (Prince Foundation), широко відома як адвокат християнських цінностей в освіті та сім’ї, Рен Брокгаузен – пастор реформатської церкви, спікер, викладач Haggai International leadership Institute, доктор Джон Бернбаум – президент фонду «Бізнес та освіта як місія» (ВЕАМ), засновник і президент російсько-американського християнського інституту, колишній віце-президент Коаліції християнських університетів США (Coalition of Christian Colleges) та його дружина Марша, професор Дейл Купер – капелан і професор у Кальвін коледжі (Calvin College) і його дружина Марша Купер, Сергій Рахуба – президент місійної Асоціації Mission Eurasia з дружиною Тетяною, Михайло Черенков – професор Українського католицького університету, міжнародний директор асоціації Mission Eurasia та Олександр Заєць – голова правління Інституту релігійної свободи.
Під час зустрічі було обговорено широке коло питань, зокрема роль Церкви в сучасній Україні, шляхи духовного відродження народу, освітню й гуманітарну діяльність, подолання зовнішнього агресора та внутрішньої загрози для України – корупції тощо.
На завершення глава УПЦ КП подякував високоповажним гостям за візит, а ті, зі свого боку, побажали Україні благополуччя й перемоги, а патріарху Філарету наснаги у служінні Богу та Батьківщині.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Синод УПЦ знов перейнявся біометричними паспортами і розглянув конфлікт в єпархії Элитная косметика 3lab У мужчин бывает климакс? Для чего дарить цветы? Православные ресурсы

Публикации