Глава УПЦ КП обговорив з депутатами від «Свободи» роль УПЦ (МП) в російській агресії

22.03.2018 12:30 6

Глава УПЦ КП обговорив з депутатами від «Свободи» роль УПЦ (МП) в російській агресії

Патріарх Філарет подякував за подарунок й наголосив на необхідності знання власної правдивої історії: «Я дякую за цю чудову книгу, тому що нам треба знати свою правдиву історію. Не ту історію, яку нам нав’язали російські імперіалісти, а знати свою історію і погане, і добре, але правдиву історію. На помилках треба вчитися і не допускати їх, а подвигами – надихатися» – сказав патріарх.
Представники депутатської фракції в ході розмови охарактеризували Церкву Московського Патріархату як точку опори для російської агресії: «Однією із точок опори для російської агресії в Україні є якраз Українська Православна Церква Московського Патріархату» – сказав депутат «Всеукраїнського об’єднання «Свобода», а також запевнили, що якби в Києві не було Московського Патріархату, то на 30-40% ситуація була б менш гострою і набагато менше вдалося б загарбати путінській Росії в Україні, ніж зараз.
Предстоятель зауважив, що Путін намагається всередині України зробити хаос, щоб не було єдності і українці між собою сварилися та протистояли і як наслідок голими руками загарбати, опираючись на Московський Патріархат, бо Церква завжди відігравала важливу роль в будь якій боротьбі. «Якби не було Київського Патріархату, то Путін був би вже в Києві і Україну б підкорив, а якби не було Московського Патріархату, то ніякої війни не було б, тому що Путін би не насмілився нападати на Україну, знаючи, що Церква не підтримає його» – сказав патріарх Філарет.
На завершення зустрічі він побажав присутнім Божої допомоги у захисті української держави від російської агресії та благословив на добрі діла на благо України.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Выбираем бутсы для футбола Быстрая, безопасная и качественная химчистка ковров Лучшая мужская обувь на любой случай Зарубежные лотереи

Публикации