Глава УПЦ КП морально підтримав ув'язненого в Росії кореспондента Укрінформу

09.02.2018 14:45 3

Глава УПЦ КП морально підтримав ув'язненого в Росії кореспондента Укрінформу

«Шановний Романе Володимировичу, я Вас вітаю з днем народження і бажаю, щоб з Вами був Господь у таких тяжких умовах, в яких Ви перебуваєте зараз. Ви відстоюєте правду. Хоч Ви і не страждаєте за віру, як страждали мученики, але Ви страждаєте за правду. А там, де правда, там Бог. А де Бог, там завжди буває перемога. Тому ми віримо, що Господь переможе ворога-агресора. І Ви будете одним із героїв, які захищали нашу рідну українську землю від агресора», - наголосив патріарх Філарет у відеопривітанні.
Звертаючись до журналіста, він додав, що «Господь допоможе перенести ці страждання, і прийде час, коли Він визволить Вас з цього ув’язнення і Ви повернетеся на вільну українську Батьківщину».
«Тому нехай Господь надалі допомагає Вам і укріпляє Вас, надає Вам сили для боротьби», - підсумував патріарх.
Наприкінці грудня 2016 року повідомлялося, що священик УПЦ Київського Патріархату у Підмосков'ї ієромонах Святослав (Скороход) заніс Роману Сущенку підписаний патріархом Філаретом молитовник.
Як повідомляв Укрінформ, 8 лютого, в день народження незаконно заарештованого в Росії кореспондента Укрінформу Романа Сущенка, представники українського уряду, відомі музиканти та журналісти записали відеопривітання.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественная чистка вашего ПК Лучшие похоронные услуги по приемлемой стоимости Тонометры позаботятся о вашем здоровье Игорь Янковский - известный меценат и бизнесмен Вячеслав Кантор - защитник всего человечества

Публикации