Глава УПЦ (Константинопольського Патріархату) прогнозує "якесь рішення" щодо української автокефалії до кінця року

21.08.2018 21:43 6

Глава УПЦ (Константинопольського Патріархату) прогнозує

"Тому виникає питання, кому надавати Томос. Це питання треба дуже серйозно розглядати. Є особи, яким не можна його надавати, це не буде прийнято більшістю віруючих. Швидше за все, буде зібраний Всеукраїнський собор з представників всіх церков України. І в цьому соборі буде обраний патріарх. Це один з варіантів розвитку", - пояснив він.
Митрополит додав, що тоді Константинополь повинен буде визнати цього лідера церкви і томос буде надано йому. У той же час, за його словами, ні в якому разі його не буде надано уряду країни.
"Є інші варіанти розвитку подій, але я не можу про це говорити зараз... Нам треба почекати до кінця серпня. Патріархи в Константинополі обговорять це питання детально. Хто знає, може будуть збори всіх православних єпископів з усього світу. Якщо це станеться, то вирішення питання буде відкладено ще на більш тривалий термін. Але так чи інакше, я думаю, якесь рішення буде прийнято до кінця цього року", - заключив митрополит Антоній.

Фото segodnya.ua

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

«Несмотря на коварства, создаваемые врагами», на «православном байк-шоу» в Севастополе покажут книги «о связи Чечни с Матерью Россией» Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным» На Івано-Франківщині мешканці за підтримки духовенства протестують проти відкриття наркологічної клініки Єпископ УПЦ вибачився за поведінку священика, який зневажив пам'ять воїна АТО Лучшие потолочные светильники в детскую комнату

Публикации